Kościuszki 10 lok. 3 (I piętro) 46-300 Olesno
519 795 233
604 117 221

KANCELARIA PRAWNA WOJCZYSZYN MUSIALSKIRADCA PRAWNY KLUCZBORK

Prowadzona przez nas Kancelaria Radców Prawnych świadczy usługi prawne w Kluczborku rzetelnie i z zaangażowaniem w sprawy klientów.

KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCHRADCA PRAWNY KAROLINA WOJCZYSZYN I RADCA PRAWNY PAWEŁ MUSIALSKI

Kancelaria Radców Prawnych Wojczyszyn Musialski świadczy pomoc prawną w Oleśnie, Kluczborku, jak również na terenie całego województwa opolskiego. Radcy Prawni naszej Kancelarii udzielają pomocy prawnej z zakresu konkretnych dziedzin, zgodnie ze specjalizacją Wspólników.

Korzystając z usług naszej Kancelarii otrzymają Państwo rzetelną i fachową pomoc prawną. Wykorzystując zdobytą wiedzę i doświadczenie, przy uwzględnieniu Państwa najlepszego interesu, Kancelaria skutecznie wspiera Państwa w osiąganiu założonych celów, zachowując przy tym najwyższe standardy zachowań.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIEKOMPLEKSOWE USŁUGI PRAWNE

Współpraca z wieloma profesjonalnymi podmiotami pozwala nam zaoferować kompleksowe, a zarazem specjalistyczne usługi prawnicze dedykowane osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym.

Posiadamy bogate i wieloletnie doświadczenie m.in. w prawie rodzinnym i opiekuńczym, w prawie spadkowym, w dochodzeniu odszkodowań, w roszczeniach o zapłatę, w sporach pracowniczych, w opiniowaniu i sporządzaniu różnego rodzaju umów.

Dzięki różnym specjalizacjom prawników naszej Kancelarii, możemy zaoferować kompleksową pomoc prawną, także w sprawach, które uchodzą za trudne.

ZESPÓŁ KANCELARII

radca prawny Karolina Wojczyszyn
Radca prawny KAROLINA WOJCZYSZYN

Radca prawny Karolina Wojczyszyn odbyła trzyletnią aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu, zakończoną złożeniem egzaminu zawodowego z wynikiem pozytywnym w 2016 roku. Jest wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Opolu pod numerem OP-1332.

Radca prawny Karolina Wojczyszyn od kilku lat stale obsługuje jednostkę publiczną. Posiada także szerokie doświadczenie w obsłudze prawnej osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, które nabyła współpracując z kancelariami zlokalizowanymi na terenie województwa opolskiego.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z szeroko rozumianym prawem cywilnym oraz rodzinnym.

radca prawny Paweł Musialski
Radca prawny PAWEŁ MUSIALSKI

Radca prawny Paweł Musialski ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim w 2015 r. W latach 2017-2020 r. odbywał aplikację przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu.

W 2020 r. złożył egzamin radcowski i uzyskał jeden z najlepszych wyników w opolskiej Izbie. Po złożeniu ślubowania w dniu 26 października 2020 r. posiada uprawnienia do wykonywania zawodu jako Radca Prawny i został wpisany na listę radców prawnych OIRP w Opolu pod numerem wpisu OP-1561.

Ukończył studia podyplomowe z zakresu szacowania i wyceny nieruchomości.

Specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi spraw karnych (w tym zbrodni), kredytów frankowych oraz prawa cywilnego i rodzinnego. Posługuje się językiem angielskim.

ZAKRES USŁUG I SPECJALIZACJE

PRAWO RODZINNE

PRAWO RODZINNE

PRAWO RODZINNE
Prowadzenie spraw rozwodowych, o podział majątku, a także spraw alimentacyjnych, związanych z władzą rodzicielską oraz uregulowaniem kontaktów z małoletnimi.
PRAWO KARNE

PRAWO KARNE

PRAWO KARNE
W sprawach z zakresu prawa karnego reprezentujemy klientów jako obrońca oraz pełnomocnik oskarżyciela posiłkowego (pokrzywdzonego).
PRAWO SPADKOWE

PRAWO SPADKOWE

PRAWO SPADKOWE
Świadczenie pomocy związanej z przyjęciem bądź odrzuceniem spadku. Stwierdzenie nabycia spadku, ogłoszenie testamentu, dział spadku, zapłata zachowku.
PRAWO PRACY

PRAWO PRACY

PRAWO PRACY
Doradztwo i reprezentacja w sporach sądowych z pracodawcą lub pracownikiem. Pomoc w zagadnieniach dotyczących umowy o pracę.
PRAWO CYWILNE

PRAWO CYWILNE

PRAWO CYWILNE
Prawo cywilne wiąże się z różnorodnością prowadzonych spraw. W ramach postępowania wszczynamy postępowanie i sporządzamy niezbędne pisma procesowe.
PRAWO GOSPODARCZE

PRAWO GOSPODARCZE

PRAWO GOSPODARCZE
Doradztwo w zakresie postępowania z kontrahentami. Pomoc w rozwiązywaniu sporów. Analiza różnego rodzaju umów. Reprezentacja i prowadzenie spraw.
KREDYTY FRANKOWE - pomoc frankowiczom

KREDYTY FRANKOWE - pomoc frankowiczom

KREDYTY FRANKOWE - pomoc frankowiczom
Zapewniamy kompleksową pomoc prawną osobom, które posiadają zobowiązanie finansowe w postaci kredytu zaciągniętego w obcej walucie, tj. we franku szwajcarskim.
Doskonała
Na podstawie 10 opinii
Ilona Kuzaj
Ilona Kuzaj
2024-03-06
Szybka i profesjonalna obsługa. Rzetelne wykonanie powierzonej sprawy oraz jasne i zrozumiałe wyjaśnienia. Polecam wszystkim tę kancelarię.
Sisi Carmen
Sisi Carmen
2024-03-03
Pani Karolina to specjalistka od spraw niezmiernie trudnych, wręcz niemożliwych. Mojej sprawy nie chciał wziąć żaden adwokat, ponieważ była dla nich zbyt skomplikowana. Chodziłam do jednego do drugiego, aż trafiłam na Kancelarię Wojczyszyn & Musialski i Panią Karolinę. Wygrała sprawę, przy której Orły Prawa rozkładały ręce. Jej mowa końcowa powaliła na kolana stronę przeciwną. Drobna, piękna kobietka z ogromną wiedzą, sprytem i zaangażowaniem pokonała adwokata z wieloletnim doświadczeniem. Jestem tej kobiecie ogromnie wdzięczna, bo bardzo w życiu mi pomogła., dzięki niej ja i moje dzieci mamy dach nad głową.
Aleksandra Ciosk
Aleksandra Ciosk
2024-03-02
Pani Karolina
Mariow Gor
Mariow Gor
2024-02-29
Polecam współpracę. Bardzo dobry kontakt przez cały czas trwania sprawy. Szybkie i merytoryczne odpowiedzi na wszystkie moje pytania.
Klaudia Prandzioch
Klaudia Prandzioch
2024-02-29
Kancelaria godna polecenia. Kompetencja i współpraca na bardzo dobrym poziomie.
Mieczysław Bryła
Mieczysław Bryła
2024-02-29
Polecam z czystym sumieniem. Zaangażowanie i sumienną praca to moim zdaniem dewiza kancelarii.
Denis Kottisch
Denis Kottisch
2024-02-29
Pani Karolina to najkompetentniejsza radczyni prawna w Polsce!!! Pełny profesjonalizm, przekłada się na sprawne oraz pozytywne załatwienie sprawy. Możliwość kontaktu via telefon/e-mail, pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze 🙂 Jako zadowolony klient, nie pozostaje mi nic innego, jak polecić z całego serca usługi Kancelarii Wojczyszyn & Musialski Kancelaria Radców Prawnych! 😀
Aneta Moch
Aneta Moch
2024-02-29
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Adwokat😊Profesjonalne podejście do sprawy, bardzo duża wiedza i zaangażowanie👍 z całego serca dziękujemy za współpracę i pomoc ❤️ Jolanta Miemus
bożena krawczyk
bożena krawczyk
2024-02-29
Bardzo dziękuję za ogromne zrozumienie z jakim Pani podeszła do mojego problemu. Dziękuję za wyjaśnienie wszystkich moich obaw w kwestiach prawnych. Miałam duże szczęście trafiwszy na tak dobrego prawnika. Polecam.
Jolanta Miemus
Jolanta Miemus
2024-02-28
Świetny prawnik, gorąco polecam. Poświęca swój czas i obdarza zaufaniem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIFORMULARZ KONTAKTOWY

  INFORMACJE KONTAKTOWEKANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH

  Kościuszki 10 lok. 3 (I piętro) 46-300 Olesno
  Google Maps - Kancelaria radców prawnych Olesno - Wojczyszyn Musialski

  RADCA PRAWNYKAROLINA WOJCZYSZYN

  RADCA PRAWNYPAWEŁ MUSIALSKI

  Copyright © 2024 Kancelaria Radców Prawnych Wojczyszyn Musialski | Wykonanie 2R Studio