Kościuszki 10 lok. 3 (I piętro) 46-300 Olesno
519 795 233
604 117 221

KANCELARIA PRAWNA WOJCZYSZYN MUSIALSKIRADCA PRAWNY KLUCZBORK

Prowadzona przez nas Kancelaria Radców Prawnych świadczy usługi prawne w Kluczborku rzetelnie i z zaangażowaniem w sprawy klientów.

KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCHRADCA PRAWNY KAROLINA WOJCZYSZYN I RADCA PRAWNY PAWEŁ MUSIALSKI

Kancelaria Radców Prawnych Wojczyszyn Musialski świadczy pomoc prawną w Oleśnie, Kluczborku, jak również na terenie całego województwa opolskiego. Radcy Prawni naszej Kancelarii udzielają pomocy prawnej z zakresu konkretnych dziedzin, zgodnie ze specjalizacją Wspólników.

Korzystając z usług naszej Kancelarii otrzymają Państwo rzetelną i fachową pomoc prawną. Wykorzystując zdobytą wiedzę i doświadczenie, przy uwzględnieniu Państwa najlepszego interesu, Kancelaria skutecznie wspiera Państwa w osiąganiu założonych celów, zachowując przy tym najwyższe standardy zachowań.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIEKOMPLEKSOWE USŁUGI PRAWNE

Współpraca z wieloma profesjonalnymi podmiotami pozwala nam zaoferować kompleksowe, a zarazem specjalistyczne usługi prawnicze dedykowane osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym.

Posiadamy bogate i wieloletnie doświadczenie m.in. w prawie rodzinnym i opiekuńczym, w prawie spadkowym, w dochodzeniu odszkodowań, w roszczeniach o zapłatę, w sporach pracowniczych, w opiniowaniu i sporządzaniu różnego rodzaju umów.

Dzięki różnym specjalizacjom prawników naszej Kancelarii, możemy zaoferować kompleksową pomoc prawną, także w sprawach, które uchodzą za trudne.

ZESPÓŁ KANCELARII

radca prawny Karolina Wojczyszyn
Radca prawny KAROLINA WOJCZYSZYN

Radca prawny Karolina Wojczyszyn odbyła trzyletnią aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu, zakończoną złożeniem egzaminu zawodowego z wynikiem pozytywnym w 2016 roku. Jest wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Opolu pod numerem OP-1332.

Radca prawny Karolina Wojczyszyn od kilku lat stale obsługuje jednostkę publiczną. Posiada także szerokie doświadczenie w obsłudze prawnej osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, które nabyła współpracując z kancelariami zlokalizowanymi na terenie województwa opolskiego.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z szeroko rozumianym prawem cywilnym oraz rodzinnym.

radca prawny Paweł Musialski
Radca prawny PAWEŁ MUSIALSKI

Radca prawny Paweł Musialski ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim w 2015 r. W latach 2017-2020 r. odbywał aplikację przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu.

W 2020 r. złożył egzamin radcowski i uzyskał jeden z najlepszych wyników w opolskiej Izbie. Po złożeniu ślubowania w dniu 26 października 2020 r. posiada uprawnienia do wykonywania zawodu jako Radca Prawny i został wpisany na listę radców prawnych OIRP w Opolu pod numerem wpisu OP-1561.

Ukończył studia podyplomowe z zakresu szacowania i wyceny nieruchomości.

Posługuje się językiem angielskim.

ZAKRES USŁUG I SPECJALIZACJE

PRAWO RODZINNE

PRAWO RODZINNE

PRAWO RODZINNE
Prowadzenie spraw rozwodowych, o podział majątku, a także spraw alimentacyjnych, związanych z władzą rodzicielską oraz uregulowaniem kontaktów z małoletnimi.
PRAWO KARNE

PRAWO KARNE

PRAWO KARNE
W sprawach z zakresu prawa karnego reprezentujemy klientów jako obrońca oraz pełnomocnik oskarżyciela posiłkowego (pokrzywdzonego).
PRAWO SPADKOWE

PRAWO SPADKOWE

PRAWO SPADKOWE
Świadczenie pomocy związanej z przyjęciem bądź odrzuceniem spadku. Stwierdzenie nabycia spadku, ogłoszenie testamentu, dział spadku, zapłata zachowku.
PRAWO PRACY

PRAWO PRACY

PRAWO PRACY
Doradztwo i reprezentacja w sporach sądowych z pracodawcą lub pracownikiem. Pomoc w zagadnieniach dotyczących umowy o pracę.
PRAWO CYWILNE

PRAWO CYWILNE

PRAWO CYWILNE
Prawo cywilne wiąże się z różnorodnością prowadzonych spraw. W ramach postępowania wszczynamy postępowanie i sporządzamy niezbędne pisma procesowe.
PRAWO GOSPODARCZE

PRAWO GOSPODARCZE

PRAWO GOSPODARCZE
Doradztwo w zakresie postępowania z kontrahentami. Pomoc w rozwiązywaniu sporów. Analiza różnego rodzaju umów. Reprezentacja i prowadzenie spraw.
Doskonała
Na podstawie 10 opinii
Jolanta Kraft
Jolanta Kraft
2023-04-28
Polecam serdecznie, bardzo miło się współpracowało i bardzo dobry radca, widać że zna się na rzeczy i wie co robić. Serdecznie polecam, w mojej sprawie zadziała bardzo szybko i skutecznie, jestem bardzo zadowolona ze trafiłam na tak dobra Radce prawna. Polecam
Martyna Słomka
Martyna Słomka
2023-04-01
Polecam serdecznie Kancelarię, moją sprawę prowadził Radca Prawny Paweł Musialski. Sprawa zakończyła się dla mnie pomyślnie, Pan Paweł bardzo rzeczowo tłumaczył mi kolejne etapy postępowania, poświęcił mi dużo czasu, był zaangażowany, szukał nieszablonowych rozwiązań. Wykazał się profesjonalizmem na każdym etapie naszej współpracy.
Ewa Kukuła
Ewa Kukuła
2023-01-08
Dziękujemy za włożony trud, zaangażowanie, profesjonalizm w sposobie prowadzenie oraz pozytywne załatwienie sprawy. Usługi świadczone przez Kancelarie są na bardzo wysokim poziomie. Na szczególną uwagę zasługuje terminowość oraz jakość świadczonych usług. Mam nadzieję , że nie tylko my poszerzymy grono usatysfakcjonowanych i zadowolonych klientów. Szczerze polecamy Kancelarię Wojczyszyn & Musialski Kancelaria Radców Prawnych . Dziękujemy.
Adam Pustelnik
Adam Pustelnik
2022-12-07
Kancelaria godna polecenia ,wysoka skuteczność oraz ogromna wiedza. Kompetentna i profesjonalna pomoc prawna.
Thomas Podleska
Thomas Podleska
2022-08-13
Pełny Profesjonalizm, Świetna kancelaria. Niesamowita wiedza, rzetelność i zaangażowanie podczas całej współpracy to było dla mnie najważniejsze. Stały kontakt i informacje na każdym etapie sprawy. Jestem bardzo zadowolony z usług tej kancelarii i szczerze polecam!
Natalia Arfan
Natalia Arfan
2022-08-12
Polecam serdecznie! Świetne podejście do klienta przede wszystkie profesjonalizm.
Margo K.
Margo K.
2022-02-13
Profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Serdecznie polecam. Świetny kontakt z klientem. Dziękuję za pomoc i błyskawiczne przeprowadzenie sprawy.
Marta Ulrych
Marta Ulrych
2021-12-08
Kancelaria zdecydowanie godna polecenia. Współpraca na najwyższym poziomie. Rzeczowe podejście do sprawy i ludzkie do klienta.
Jacek Jaroszewski
Jacek Jaroszewski
2021-12-07
Polecam serdecznie. Kancelaria, która na pierwszym miejscu stawia na zadowolenie klienta.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIFORMULARZ KONTAKTOWY

  INFORMACJE KONTAKTOWEKANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH

  Kościuszki 10 lok. 3 (I piętro) 46-300 Olesno
  kancelaria@wojczysznmusialski.pl
  Google Maps - Kancelaria radców prawnych Olesno - Wojczyszyn Musialski

  RADCA PRAWNYKAROLINA WOJCZYSZYN

  519 795 233
  radca@kancelariawojczyszyn.pl

  RADCA PRAWNYPAWEŁ MUSIALSKI

  604 117 221
  biuro@kancelariamusialski.pl

  Copyright © 2023 Kancelaria Radców Prawnych Wojczyszyn Musialski | Wykonanie 2R Studio